موسسه آموزش عالی علا الدوله سمنانی

 

ثبت نام از پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 96


ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1396، جهت انجام ثبت نام به نکات زیر توجه فرمایید:

با توجه به مجوز وزارت علوم تحقیقات و فن آوری، امکان شروع کلاس ها از همين نیمسال جاري (961) با برگزاري چند جلسه کلاس جبراني، برای دانشجویان معرفی شده مهیا میباشد. لذا دانشجویانی که تاریخ فارغ التحصیلی آنان تا قبل از 31 شهریور ماه بوده باشد، امکان حضور در کلاس ها در هفته پیش روی را خواهند داشت. مابقی دانشجویان نیز میتوانند از نیمسال دوم (962) شروع به تحصیل نمایند.

محل و زمان ثبت نام حضوری:

مؤسسه آموزش عالی علاءالدوله - واحد ثبت نام. پنجشنبه 96/8/11 لغایت سه شنبه 96/8/16 ساعت 8 الی 16
آدرس مؤسسه: گرمسار، مؤسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی، واحد ثبت نام

ثبت نام Online

پذیرفته شدگان محترم میتوانند با مراجعه به آدرس زیر به صورت Online مدارک مورد نیاز ثبت نام را به صورت اینترنتی ارسال نموده و پس از واریز شهریه ثابت، رسید اتمام فرایند ثبت نام دریافت نمایند.

 

http://217.218.242.194/SamaWeb/


تبصره1: با مرورگر Chrome یا Mozilla Firefox وارد سیستم شوید.
تبصره 2: از منوی "نوع کاربری" گزینه "دانشجویان جدیدالورود" را انتخاب نمایید. سپس کد ملی و شماره داوطلبی خود را جهت ورود به سیستم وارد نمایید و مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری ادامه نمایید.
تبصره 3: چنانچه تصویر اسکن شده ی مدارک خواسته شده را نداشتید، میتوانید به صورت Online ثبت نام را به اتمام رسانید و در مراجعه بعدی به مؤسسه اصل مدارک را به واحد بایگانی تحویل نمایید.


مدارک مورد نیاز ثبت نام حضوری:


1- اصل و يك برگ تصوير مدرک کارشناسي  (مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري که معدل ليسانس درآن قيد شده باشد) در صورت حاضر نبودن دانشنامه، گواهي موقت هم قابل قبول مي باشد.
تبصره: در صورتی که هنوز مدرک موقت برای شما صادر نشده باشد، میتوانید به صورت مشروط با یک تعهد ثبت نام نمایید.
2- اصل شناسنامه و کارت ملي و دو سري فتوکپي از تمام صفحات آنها.
3- شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهيه شده در سال جاري.
4- ريز نمرات تأييد شده مقطع کارشناسي

جهت کسب اطلاعات بيش تر و آشنايي با امکانات مؤسسه به سایت اینترنتی مؤسسه و یا کانال تلگرامی دانشجویان مراجعه نمایید. ضمنا برنامه کاربردی (اپلیکیشن) تحت اندروید مؤسسه در سایت کافه بازار قابل دریافت میباشد.


 


www.asihe.ac.ir

https://t.me/ASIHEStudents

https://cafebazaar.ir/app/ir.ac.asihe.institution/?l=faتلفن تماس: 02334533924 داخلی 201

با آرزوی موفقیت
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی