موسسه آموزش عالی علا الدوله سمنانی

 

آغاز ثبت نام دومین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مؤسسه اردیبهشت 1397

(به نام خدا)

 

اطلاعیه شرکت در جشن فارغ التحصیلی موسسه 14 اردیبهشت ماه 1397

 

اکنون که مسیر دشوار و شیرین تحصیل را با تلاش و همت خویش به پایان رسانده اید، ایستاده ایم و راه طی شده را با همراهان خود تماشا می کنیم. نکوداشت این مسیر، ساعتی خوش خواهد بود که در کنار یکدیگر و به یاری خدا سپری می گردد به این منظور جشن دانش آموختگی موسسه آموزش عالی علاالدوله سمنانی گرمسار را برگزار خواهیم کرد. امید است که این مراسم سرآغازی برای ایجاد هسته های علمی، دانشگاهی و حرفه ای باشد تا پیوندها و آشنایی ها برقرار مانده و ارتباط شایسته ی دانش آموختگان موسسه در عرصه های مختلف کار و دانش تداوم یابد.

 

ضمن دعوت از شما برای حضور در این مراسم، شرایط و نحوه شرکت در این جشن بیاد ماندنی را به عرض می رسانیم: پیشاپیش حضور تمامی عزیزان را در مراسم امسال خیرمقدم عرض نموده و بابت تمامی کاستی های احتمالی، صمیمانه پوزش می طلبیم.

 

  :  به یاری پروردگار متعال مراسم فارغ التحصیلی دانش آموختگان موسسه  در روز جمعه 14 اردیبهشت ماه 1397  ، در محل سالن اجتماعات و مجتمع گردشگری آموزشی موسسه برگزار می گردد.

 

 

  :     مراسم فارغ التحصیلی امسال همزمان با دهمین سالگرد تاسیس موسسه برگزار خواهد شد.

  :       آغاز رسمی برنامه ها از ساعت 8:00 صبح و با حضور تمامی دانش آموختگان ثبت نامی می باشد. همچنین شروع برنامه داخل سالن نیز از ساعت 10:30 می باشد. مراسم تا ساعت 15 ادامه خواهد داشت به منظور اطلاعات بیشتر، برنامه زمانی مراسم یک هفته قبل از برگزاری روی سایت موسسه قسمت انجمن فارغ التحصیلان قرار خواهد گرفت.

  :     شروع ثبت نام جهت شرکت در مراسم  از تاریخ 1396/11/28 تا 1396/12/26 خواهد بود و از طریق سایت موسسه قسمت انجمن فارغ التحصیلان می باشد. این زمان غیر قابل تمدید خواهد بود.

 :     هزینه ثبت نام برای هر فرد مبلغ 70.000 تومان و برای هر نفر همراه (حداکثر 2 نفر) مبلغ 20.000 تومان می باشد.

 :         ثبت نام مراسم از طریق سایت موسسه قسمت انجمن فارغ التحصیلان  و قطعی کردن آن تنها به وسیله پرداخت آنلاین هزینه های برگزاری مراسم  میسر می باشد. همراه داشتن رسید پرداخت و کارت ملی فارغ التحصیل در روز مراسم ضروری است.

:      مراسم امسال مربوط به آن دسته از دانش آموختگانی است که کلیه مراحل فارغ التحصیلی را با موفقیت به اتمام رسانده و مدارک خود را به صورت کامل در بازه زمانی تا 1396/12/26  به دفتر تحصیلات تکمیلی موسسه تحویل داده باشند.

      به منظور اطلاع رسانی مراسم علاوه بر تبلیغات محیطی موسسه از ارسال پیامک و تماس تلفنی به کلیه فارغ التحصیلانی که شماره تماس در پرونده آموزشی خود داشتند استفاده خواهد شد.

       لطفا برای اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مراسم ، به شماره تلفن 27-34533924-023 داخلی 201 سرکار خانم وکیلی تماس حاصل نمایید.

تذکر مهم:

:        فرم پذیرش تکميل شده بايستی بدون نقص اطلاعات باشد، در غير اينصورت ثبت نام به عمل نخواهد آمد و امکان عودت پول واريزی نيز وجود نخواهد داشت.

       بعد از اتمام تاريخ ثبت نام  ( با توجه به لزوم انجام تدارکات لازم همچون اجاره کردن لباس  و ملزومات ، تهيه سوگند نامه و پکیج اهدایی،  و .....) حضور غير ممکن خواهد شد.

:     - تحويل لباس در روز جشن از ساعت 8 صبح در قسمت پذیرش سالن جشن صورت خواهد پذیرفت.

:     - همراه داشتن کارت شناسايی معتبر  (کارت ملی فارغ التحصیل) الزامی است.

:       - عکس يادگاری ويژه هر يک از دانش آموختگان در کيفيت آتليه ای از ساعات 8:30 صبح الی 10:10 در جایگاه مخصوص خود گرفته خواهد شد.

 :       - عکس يادگاری دسته جمعی توسط عکاس و فيلمبردار برنامه رأس ساعت 15:15 گرفته خواهد شد.

        -  لازم است بخاطر هماهنگی لباس فارغ التحصيلی ، دانش آموختگان مرد با پيراهن آستين بلند و خانم ها با مقنعه در برنامه حضور داشته باشند.

 

انتشار ویژه نامه مراسم فارغ التحصیلی

ستاد برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در نظر دارد ویژه نامه مراسم فارغ التحصیلی را به همراه اسامی دانش آموختگان تهیه و منتشر نماید این ویژه نامه به فارغ التحصیلان کمک می کند تا خاطره دوستان هم ورودی خود را پس از گذشت چندین سال، زنده کنند.

ضیافت ناهار

دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در نظر دارد با توجه به هماهنگی های انجام داده، ضیافت ناهار  را به همراه اساتید و خانواده ها برگزار نماید. عزیزانی که تمایل به استفاده از این سرویس را دارند بایستی در هنگام ثبت نام، گزینه مربوطه را انتخاب نمایند. رستوران از ساعت 12:00 به مدت یک ساعت ، آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد. در روز مراسم كادر اجرایی به منظور راهنمایی و هدایت عزیزان حضور خواهند داشت غذای مورد نظر میکس کباب کوبیده و جوجه کباب با برنج ایرانی به همراه نوشیدنی (دوغ یا نوشابه) و ماست با قیمت 20.000 تومان به ازای هر نفر می باشد پس از ثبت نام و رزرو سرویس مورد نظر، جهت دریافت فیش های مخصوص ناهار به همراه فیش لباس در روز مراسم از ساعت 8 صبح مراجعه به پذیرش مراسم نمایید. دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم به منظور رعایت حقوق فارغ التحصیلان، از تحویل موارد ثبت نامی به افراد غیر از شخص فارغ التحصیل معذور است. در همین راستا همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی فارغ التحصیل) الزامی بوده و در صورت عدم امکان مراجعه حضوری در بازه زمانی مجاز، بایستی فرد مراجعه کننده اصل کارت ملی و یا شناسنامه فرد ثبت نام شده (فارغ التحصیل) را به همراه داشته باشد.

گردهمایی قبل از مراسم

یکی از برنامه های بیادماندنی مراسم فارغ التحصیلی، گردهمایی فارغ التحصیلان به همراه اساتید در محوطه دانشکده می باشداین برنامه یکی از برنامه های اصلی مراسم محسوب می گردد و به همین منظور کلیه فارغ التحصیلان بایستی راس ساعت 9:00 صبح (قبل از شروع مراسم سالن) در مقابل دانشکده خود حضور داشته باشند. مسلماً دیدار دوستان و اساتید در یک فضای کاملاً صمیمی و ثبت عکس های یادگاری، فرصتی است که دیگر به سادگی نمی توان آن را تجربه کرد. مدت زمان پیش بینی شده برای این مراسم در حدود یک ساعت می باشد که پس از آن و طبق برنامه زمانی ورود به سالن، فارغ التحصیلان به سمت سالن حرکت می نمایند.
از فارغ التحصیلان درخواست می گردد به احترام والدین که زودتر وارد سالن شده اند و منتظر ورود آنها به سالن هستند، برنامه زمانی را کاملاً رعایت نمایند و در زمان مشخص شده در سالن باشند.

لباس فارغ التحصیلی

لباس های ویژه فارغ التحصیلان در سه طرح مختلف برای مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی توسط موسسه تهیه خواهد شد حضور در مراسم برای تمامی افراد، تنها و تنها با لباس فارغ التحصیلی امکان پذیر می باشد. به همین منظور دانش آموختگان عزیز می توانند برای دریافت قبض لباس به همراه سایر موارد ثبت نامی در روز مراسم از ساعت 8 صبح به پذیرش مراسم مراجعه فرمایند.

 لازم به ذکر است کارت ملی دانشجو به صورت امانی در موقع تحویل لباس دریافت می گردد . فارغ التحصیلان عزیز بایستی در روز مراسم از ساعت 15 الی 17 نسبت به عودت لباس و دریافت کارت ملی خود اقدام نمایند.

در صورت خرابی و یا مفقود شدن لباس، مبلغ کامل آن  از دانشجو اخذ خواهد شد سپس کارت ملی تحویل ایشان خواهد گردید. دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم به منظور رعایت حقوق فارغ التحصیلان، از تحویل موارد ثبت نامی به افراد غیر از شخص فارغ التحصیل معذور است. در همین راستا همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی فارغ التحصیل) الزامی بوده و در صورت عدم امکان مراجعه حضوری در بازه زمانی مجاز، بایستی فرد مراجعه کننده اصل کارت ملی و یا شناسنامه فرد ثبت نام شده را به همراه داشته باشد.
به منظور آراستگی بیشتر، تمامی لباس ها به سرویس خشک شویی ارسال شده اند. خواهشمند است در حفظ و نگهداری لباس ها دقت نموده و در سریع ترین موقع نسبت به بازگرداندن لباس اقدام نمایید.

سفارش فایل کامل مراسم و عکس شخصی

به منظور ثبت خاطره بیادماندنی مراسم فارغ التحصیلی، ستاد برگزاری اقدام به تهیه فایل کامل  مراسم با کیفیت FHD، همراه با کلیه عکس های دسته جمعی مراسم می نماید و بعد از مراسم در اختیار علاقمندان قرار می دهد. به همین منظور افراد علاقمند می توانند در هنگام ثبت نام، گزینه مخصوص به سفارش فیلم کامل مراسم را تکمیل نمایند هزینه سفارش مبلغ 20.000 تومان می باشد همچنین ستاد برگزاری مراسم در نظر دارد برای علاقمندان به گرفتن عکس یادگاری با لباس فارغ التحصیلی، عکاس حرفه ای به همراه تجهیزات مناسب را در روز مراسم هماهنگ نماید هزینه هر عکس یادگاری به همراه چاپ در سایز 20*25 مبلغ 25.000 تومان می باشد علاقه مندان می توانند در هنگام ثبت نام، نسبت به سفارش عکس اقدام نمایند و جهت گرفتن عکس بعد از اتمام مراسم سالن با همراه داشتن رسید سفارش عکس به جایگاه مورد نظر مراجعه نمایند. رسید سفارش عکس و فایل کامل مراسم همراه با قبض لباس تحویل میگردد زمان تحویل عکس و فایل کامل حداکثر تا دو ماه بعد از مراسم از طریق مراجعه حضوری می باشد.